Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Właścicielem sklepu internetowego prezentowanego pod adresem www.fohow.info.pl, zwanego w dalszej części regulaminu sklepem, jest:

2. Ceny prezentowane w sklepie wyrażone są w złotych polskich PLN i zawierają podatek VAT.
3.Nabywcą jest osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która wypełni formularz zamówienia na stronie i zaakceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.
4. Produkty sprzedawane w sklepie są oryginalne, fabrycznie nowe oraz posiadają gwarancję producenta.
5. Do każdego zamówienia dołączony jest paragon fiskalny, lub na życzenie faktura VAT.


 Zamówienia

  1. Złożenie zamówienia należy wykonać poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie sklepu, wybranie sposobu dostawy i płatności, oraz zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.
  2. W przypadku braku możliwości kontaktu z nabywcą np. z powodu błędnie wpisanego numeru telefonu lub adresu e-mail zamówienie będzie anulowane.
  3. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze wyrażeniem zgody na przechowywanie danych osobowych nabywcy podanych w zamówieniu przez sklep. Nabywca w każdej chwili może zażądać wglądu lub usunięcia swoich danych. Dane osobowe nabywcy nie będą udostępniane osobom trzecim.
  4. Sklep zastrzega sobie możliwość do weryfikacji każdego zamówienia i do anulowania zamówienia w przypadkach, gdy stwierdzi podejrzenia co do rzetelności zamówienia.
  5. Towar wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych od złożenia zamówienia lub zaksięgowania przelewu w przypadku przedpłaty
  6. Klient przy składaniu zamówienia wybiera czy produkty będą dostarczone przez Pocztę Polską czy kuriera
  7. Koszt wysyłki paczką pocztową: 8zł - przelew, lub 14zł za pobraniem
  8. Każdy klient ma możliwość zwrotu zamówionych produktów w terminie 14 od daty otrzymania przesyłki - w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia sposobu zwrotu