Haicao Gai Wapno Chlorella Fohow - Calcium

Oferta|Suplementy / Preparaty|Wszystkie produkty

HAICAOGAI FOHOW
HAICAOGAI FOHOW
Cena:154.00
Dostępny: TAK

HAICAO GAI Wapno z morskich alg Chlorella - Suplement diety

 


Składniki:
algi morskie - chlorella (Chlorophytae), olej roślinny, żelatyna sojowa

Opakowanie Haicao Gai FOHOW zawiera: 100 kapsułek po 800 mg. 1 kapsułka zawiera 160 mg wapnia

Zalecane dzienne spożycie: 2 kapsułki 2 x dziennie. Popić obficie wodą

Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, Chiny
Importer: Fohow Polska Sp. z O.O. ul. Kordiana 20, 04-451 Warszawa

Kod produktu: BA-01/30BV

Kapsułki miękkie Haicao Gai są produkowane z zastosowaniem opatentowanej technologii i stanowią najnowszy produkt uzupełniający niedobory wapnia w organizmie. Podstawowym składnikiem produktu jest wapń pochodzący z zielonych alg.

Zawartość składników w porcji dziennej Fohow Haicao Gai (4 kapsułki):
Algi   3g
Wapń   640 mg -  80% zalecanego dziennego spożycia


Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Wraz z wiekiem zaczyna brakować wapnia w organizmie: kiedy zbliżamy się do 40 roku życia, braki są już u 50 % ludzi, ok. 60 roku życia - u 90%. Objawia się to zmęczeniem, przedwczesnym starzeniem, obniżeniem koncentracji, uwagi, skurczami w mięśniach łydek, różnymi dolegliwościami ze strony układu krążenia i układu oddechowego. Z wiekiem opóźnia się proces regeneracji tkanki kostnej, w wyniku czego może rozwinąć się osteoporoza, objawiająca się spadkiem masy tkanki kostnej. Obniżona przyswajalność wapnia może być dziedziczona lub spowodowana niedostatkiem hormonów żeńskich w czasie menopauzy. Osteoporoza wynika także z niesprzyjającej sytuacji ekologicznej, diety ubogiej w wapń. Osteoporoza często rozwija się niezauważalnie a ujawnia się kiedy następują złamania nawet przy małych uderzeniach. Często ta choroba stawiana jest nawet na czwartym miejscu w szeregu przyczyn śmiertelności.
Warto zaznaczyć, że nie tylko kości potrzebują wapnia. Kiedy w naszym organizmie występuje deficyt wapna pojawia się szereg problemów: drżenie mięśni, kłopoty z krzepliwością. Wapń odgrywa dużą rolę dla prawidłowego funkcjonowania naszego układu nerwowego i hormonalnego. Organizm korzysta z zapasów zmagazynowanych w kościach, dlatego kości z wiekiem są słabsze.