Mleczko nawilżające Royal Care - Fohow

Kosmetyczne|Wszystkie produkty

Mleczko nawilżające Royal Care
Mleczko nawilżające Royal Care
Cena:170.00
Dostępność: TAK

 

Ekskluzywne kosmetyki ROYAL CARE - HERBARTY to piękna skóra.
Mleczko nawilżające Royal Care


Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji skóry oferowana przez firmę FOHOW została przygotowana i wyprodukowana według sekretnej receptury pochodzącej z cesarskiego dworu.  Sprawdzona receptura była przekazywana z pokolenia na pokolenie od tysiącleci. Kosmetyki Herbarty zawierają naturalne ekstrakty roślinne i ziołowe, szybko i efektywnie przenikają nawet w głębokie warstwy skóry. Kosmetyki zwiększają odporność i właściwości regeneracyjne komórek skóry. Linia kosmetyków ROYAL CARE - HERBARTY wzmacnia funkcje komórek skóry, które osiągają optymalną równowagę fizjologiczną. Kosmetyki FOHOW opóźniają procesy starzenia się skóry, eliminują niedoskonałości skóry, oraz przywracają piękno wewnętrzne i zewnętrzne.

Składniki: AQUA, GLYCERIN, BUTANEDIOL, TREMELLA EXTRACT, JOJOBA SEED OIL, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, BETAGLUCAN, GLYCERYL STEARATE CITRATE, DIMETHICONE,CETEARETH-4 PHOSPHATE, LECITHIN, HYDROXYETHYL ACRYLATE, CERAMIDE 6II, PEG-100STEARATE, GLYCEROL STEARATE, PURSLANE EXTRACT, XANTAN GUM, GINSENG ROOTEXTRACT, ALLANTOIN, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BHT, SODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, METHYLISOTHIAZOLINONE.
 
Mleczko nawilżające Royal Care zawiera ekstrakt z korzenia żeń-szenia i wyciągi różnych chińskich ziół. Posiada lekką, płynną, transparentną formułę o silnym efekcie nawilżającym, poprawiaa zdolność absorpcji wody. Tworząc na skórze delikatny film ochronny utrzymuje wilgoć,  sprawia, że skóra jest głęboko i trwale nawilżona, delikatna, gładka i elastyczna. Unikalny ekstrakt z żeń-szenia w mleczku nawilżającym Royal Care jest bogaty w olejki eteryczne relaksuje i uwalnia od napięć co pozytywnie wpływa zarówno na skórę jak i umysł.


Sposób użycia: Po oczyszczeniu twarzy, niewielką ilość nanieść na skórę i delikatnie wklepać do wchłonięcia. Poleca się użycie serum nawilżającego przed nałożeniem mleczka.

Uwaga: Po użyciu zamknąć szczelnie i trzymać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić oczy przed dostaniem się produktu. Nie używać na zranioną i podrażnioną skórę (np. egzema, wyprysk). Nie mieszać z innymi rodzajami kosmetyków. W przypadku wystąpienia dyskomfortu po użyciu, przerwać stosowanie.

Opakowanie zawiera: 50ml produktu.