Serum nawilżająco - liftingujące Royal Care

Kosmetyczne|Wszystkie produkty

Serum nawilżająco - liftingujące Royal Care
Serum nawilżająco - liftingujące Royal Care
Cena:180.00
Dostępność: TAK

 Ekskluzywne kosmetyki ROYAL CARE - HERBARTY piękna skóra.
Esencja nawilżająco - liftingująca Royal Care


Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji skóry oferowana przez firmę FOHOW została przygotowana i wyprodukowana według sekretnej receptury pochodzącej z cesarskiego dworu.  Sprawdzona receptura była przekazywana z pokolenia na pokolenie od tysiącleci. Kosmetyki Herbarty zawierają naturalne ekstrakty roślinne i ziołowe, szybko i efektywnie przenikają nawet w głębokie warstwy skóry. Kosmetyki zwiększają odporność i właściwości regeneracyjne komórek skóry. Linia kosmetyków ROYAL CARE - HERBARTY wzmacnia funkcje komórek skóry, które osiągają optymalną równowagę fizjologiczną. Kosmetyki FOHOW opóźniają procesy starzenia się skóry, eliminują niedoskonałości skóry, oraz przywracają piękno wewnętrzne i zewnętrzne.

Składniki: AQUA, GLYCERIN, BUTANEDIOL, TREMELLA EXTRACT, PALMITOYL HEXAPEPTYD,ISONONYL ISONONANOATE, DIMETHICONE, HYDROXYETHYL ACRYLATE, TOCOPHERYL ACETATE,PURSLANE EXTRACT, CERAMIDE 6II, BETAGLUCAN, HYALURONIC ACID, GINSENG ROOTEXTRACT, XANTHAN GUM, ALLANTOIN, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL,METHYLISOTHIAZOLINONE.
 
Serum liftingujące Royal Care zawiera ekstrakt z korzenia żeńszenia, trzęsaka i wyciągi różnych innych chińskich ziół. Z substancji aktywnych: ceramidy 6II, których zawartość w kosmetykach jest bardzo ważna, szczególnie u osób po 40 roku życia, gdyż ich produkcja drastycznie spada, a skóra i włosy powoli tracą swą elastyczność. Naskórek pozbawiony ceramidów cienieje i traci jędrność. Ceramidy regenerują odwodnioną, starzejącą się skórę i suche włosów, pełniąc rolę kleistego spoiwa międzykomórkowego.  Posiada lekką, płynną, transparentną formułę o silnym efekcie nawilżającym. Tworząc na skórze delikatny film ochronny utrzymuje wilgoć,  sprawia, że skóra jest głęboko i trwale nawilżona, delikatna, gładka i elastyczna. Unikalny ekstrakt z żeńszenia w Esencja liftingująca Royal Care jest bogata w olejki eteryczne relaksuje i uwalnia od napięć co pozytywnie wpływa zarówno na skórę jak i umysł.

Sposób użycia: Po oczyszczeniu twarzy, niewielką ilość nanieść na skórę i delikatnie wklepać do wchłonięcia. Poleca się użycie serum nawilżającego przed nałożeniem mleczka/logionu.


Uwaga: Po użyciu zamknąć szczelnie i trzymać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić oczy przed dostaniem się produktu. Nie używać na zranioną i podrażnioną skórę (np. egzema, wyprysk). Nie mieszać z innymi rodzajami kosmetyków. W przypadku wystąpienia dyskomfortu po użyciu, przerwać stosowanie.


Opakowanie zawiera: 30ml produktu.