Tonik nawilżający Royal Care

Kosmetyczne|Wszystkie produkty

Tonik nawilżający Royal Care
Tonik nawilżający Royal Care
Cena:159.00
Dostępność: TAK

Ekskluzywne kosmetyki ROYAL CARE - HERBARTY piękna skóra.
Tonik nawilżający Royal CareNowa linia kosmetyków do pielęgnacji skóry oferowana przez firmę FOHOW została przygotowana i wyprodukowana według sekretnej receptury pochodzącej z cesarskiego dworu.  Sprawdzona receptura była przekazywana z pokolenia na pokolenie od tysiącleci. Kosmetyki Herbarty zawierają naturalne ekstrakty roślinne i ziołowe, szybko i efektywnie przenikają nawet w głębokie warstwy skóry. Kosmetyki zwiększają odporność i właściwości regeneracyjne komórek skóry. Linia kosmetyków ROYAL CARE - HERBARTY wzmacnia funkcje komórek skóry, które osiągają optymalną równowagę fizjologiczną. Kosmetyki FOHOW opóźniają procesy starzenia się skóry, eliminują niedoskonałości skóry, oraz przywracają piękno wewnętrzne i zewnętrzne.

Składniki: AQUA, GLYCERIN, BUTANEDIOL, TREMELLA EXTRACT, PURSLANE EXTRACT,  CERAMIDE 6II, BETAGLUCAN, GINSENG ROOT EXTRACT,XANTAN GUM, LECITHIN, TOCOFPHERYL ACETATE, HYALURONIC ACID, SODIUM EDTA,  PHENOXYETHANOL, METHYLISOTHIAZOLINONE.
 
Tonik nawilżający Royal Care zawiera ekstrakt z korzenia żeńszenia, wyciąg z grzybu o nazwie trzęsak, oraz  wyciągi różnych innych chińskich ziół. Z substancji aktywnych: ceramidy 6II, których zawartość w kosmetykach jest bardzo ważna, szczególnie u osób po 40 roku życia gdyż ich produkcja drastycznie spada, a skóra i włosy powoli tracą swą elastyczność. Naskórek pozbawiony ceramidów cienieje i traci jędrność. Ceramidy regenerują odwodnioną, starzejącą się skórę i suche włosów, pełniąc rolę kleistego spoiwa międzykomórkowego. Tonik nawilżający Royal Care posiada lekką, płynną, transparentną formułę o silnym efekcie nawilżającym, poprawia zdolność absorpcji wody. Tworząc na skórze delikatny film ochronny utrzymuje wilgoć,  sprawia, że skóra jest głęboko i trwale nawilżona, delikatna, gładka i elastyczna. Unikalny ekstrakt z żeńszenia w Tonik nawilżający Royal Care jest bogata w olejki eteryczne relaksuje i uwalnia od napięć co pozytywnie wpływa zarówno na skórę jak i umysł.


Sposób użycia: Dokładnie oczyścić twarz następnie niewielką ilość toniku nanieść przy pomocy płatka lub tamponu na skórę twarzy i szyi, delikatnie wklepać do wchłonięcia.


Uwaga: Po użyciu zamknąć szczelnie i trzymać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić oczy przed dostaniem się produktu. Nie używać na zranioną i podrażnioną skórę (np. egzema, wyprysk). Nie mieszać z innymi rodzajami kosmetyków. W przypadku wystąpienia dyskomfortu po użyciu, przerwać stosowanie.

Opakowanie zawiera: 100ml produktu.