Żel oczyszczająco - nawilżający Royal Care

Kosmetyczne|Wszystkie produkty

Żel oczyszczająco - nawilżający Royal Care
Żel oczyszczająco - nawilżający Royal Care
Cena:89.00
Dostępność: TAK

Ekskluzywne kosmetyki ROYAL CARE - HERBARTY to piękna skóra.
Żel oczyszczająco - nawilżający Royal Care


Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji skóry oferowana przez firmę FOHOW została przygotowana i wyprodukowana według sekretnej receptury pochodzącej z cesarskiego dworu.  Sprawdzona receptura była przekazywana z pokolenia na pokolenie od tysiącleci. Kosmetyki Herbarty zawierają naturalne ekstrakty roślinne i ziołowe, szybko i efektywnie przenikają nawet w głębokie warstwy skóry. Kosmetyki zwiększają odporność i właściwości regeneracyjne komórek skóry. Linia kosmetyków ROYAL CARE - HERBARTY wzmacnia funkcje komórek skóry, które osiągają optymalną równowagę fizjologiczną. Kosmetyki FOHOW opóźniają procesy starzenia się skóry, eliminują niedoskonałości skóry, oraz przywracają piękno wewnętrzne i zewnętrzne.

Składniki: AQUA, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE,POTASSIUM LAURETH SULFATE, POTASSIUM COCOYL GLYCINATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE,SODIUM COCOYL ISETHIONATE, HONEY EXTRACT, GLYCOSYL TREHALOSE, OLIVE OIL PEG-6ESTERS, GLICERINE, COCAMIDE DEA, GINSENG ROOT EXTRACT, PEG-120 METHYL GLUCOSEDIOLEATE, DISODIUM EDTA, METHYLISOTHIAZOLINONE.
 
Żel oczyszczająco – nawilżający Royal Care posiada w składzie ekstrakty z korzenia żeńszenia i wyciągi innych chińskich ziół, ma na celu usunięcie nadmiaru serum, głęboko oczyścić i wytworzyć nawilżającą barierę na skórze chroniąc ją przed podrażnieniami. Energetyzuje skórę, niweluje oznaki zmęczenia, przeciwdziała powstawaniu zmarszczek, czyni skórę delikatną, miękką, dobrze oczyszczoną. Unikalny ekstrakt z żeńszenia bogaty w olejki eteryczne, relaksuje i uwalnia od napięć co pozytywnie wpływa zarówno na skórę jak i umysł. Żel oczyszczająco – nawilżający Royal Care przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów.


Sposób zastosowania: niewielką ilość umieścić na dłoni, dodać wodę, spienić i nałożyć na twarz, chwilę masować  i spłukać.


Uwaga: Po zastosowaniu zamknąć szczelnie i trzymać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić oczy przed dostaniem się produktu. Nie używać na zranioną i podrażnioną skórę (np. egzema, wyprysk). Nie mieszać z innymi rodzajami kosmetyków. W przypadku wystąpienia dyskomfortu po użyciu, przerwać stosowanie.

Opakowanie zawiera: 120ml produktu.