Gaoqian Fohow Feniks Tabletki

Oferta|Suplementy / Preparaty|Wszystkie produkty

Gaoqian Feniks Fohow
Gaoqian Feniks Fohow
Cena:232.00
Dostępny: TAK

Gaoqian FOHOW - Gaogian Suplement dietySkładniki:
Błonnik z warzyw i owoców (słonecznik, śliwki, korzeń kolokazji jadalnej), guma konjac, chitozan ze skorupiaków, spirulina (Arthrospira platensis), skrobia, stearynian magnezu

Opakowanie Gaoqian FOHOW zawiera: 144 tabletki po 0,7 g

Zalecane dzienne spożycie: 8 tabletek 2 x dziennie przy wspieraniu odchudzania, lub profilaktycznie 4 tabletki 2 x dziennie. Przyjmowć pół godziny przed jedzeniem i popić obficie wodą

Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, Chiny
Importer: Fohow Polska Sp. z O.O. ul. Kordiana 20, 04-451 Warszawa

Kod produktu: F-005/45BV

Warunki przechowywania: przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Amorphophallus konjac jest niezwykle bogaty w unikalne składniki odżywcze. Zgodnie z analizą, każde 100 g. bulwowych pędów Konjacu zawiera do 50 g błonnika, zawiera również glukozę, fruktozę i cukier trzcinowy. Konjac posiada własność pęcznienia w środowisku płynnym, wielokrotnie zwiększając objętość (ponad 30). Chitozan o wysokiej gęstości. Chitozan to jedyny w przyrodzie rodzaj polisacharydów zasadowych. Błonnik o wysokiej zawartości włókien pochodzenia roślinnego to wielkocząsteczkowa celuloza i tak samo jak Konjac pęcznieje w środowisku wodnym.
Najbardziej znany przedstawiciel sinic to Spirulina. Wśród ekologicznie czystych produktów Spirulina jest mistrzem koncentracji aminokwasów, witamin i mikroelementów.


Zawartość składników w porcji dziennej Gaoqian (8 tabletek):

Błonnik   3.75 g
Chitozan   1.12 g
Spirulina 0.56 g

Zawartość składników w porcji dziennej Gaoqian (16 tabletek):

Błonnik   7.5 g
Chitozan   2.24 g
Spirulina 1.12 g


Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Znaczenie błonnika w diecie człowieka.

Błonnik pokarmowy to najogólniej kompleks substancji pochodzenia roślinnego nie ulegający trawieniu przez enzymy przewodu pokarmowego człowieka. Sa to substancje o charakterze polisacharydowym (celuloza, hemicelulozy, pektyny, gumy, śluzy) niepolisacharydowym (ligniny, kutyny). Błonnik odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego: przyczynia się do zwiększenia masy kału, do przyspieszenia pasażu jelitowego. Regularnie spożywany przeciwdziała zaparciom. Chitozan, pektyny i glukomannan pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Ponadto, stosowany w ramach diety niskokalorycznej glukomannan sprzyja utracie wagi. Natomiast spożywanie pektyn wraz z posiłkiem pomaga ograniczyć wzrost poziomu glukozy we krwi po posiłku.
Glukomannan z Amorphophallus konjak posiada własność pęcznienia w środowisku płynnym, wielokrotnie zwiększając objętość (ponad 30) i dlatego daje uczucie sytości i zapełniania żołądka. Przyjmowanie tabletek Gaoqian przed posiłkiem z dużą ilością wody powoduje mniejsze zapotrzebowanie na pokarmy i sprzyja utracie wagi.
Chitozan o wysokiej gęstości i dużej masie cząsteczkowej. Chitozan jest polisacharydem pozyskiwanym z muszli i pancarzyków skorupiaków. W organizmie ludzkim chitozan, podobnie jak błonnik praktycznie nie jest przyswajany. Podobnie jak błonnik reguluje również i polepsza czynności przewodu pokarmowego, ma działanie regeneracyjne i profilaktyczne na śluzówkę żołądka, posiada zdolność obniżania poziomu lipidów we krwi. Właściwości absorbcyjne przyczyniają się do usuwania złogów zalegających w jelitach.
Błonnik z owoców i warzyw – pektyny, celulozy i inne włókna pęcznieją w przewodzie pokarmowym stwarzając uczucie sytości i braku apetytu. Stymulują aktywność perystaltyki jelit co jest istotą profilaktyki zaparć. Pektyny tworzą żelopodobne masy w jelitach, co prowadzi do spowolnienia procesu wchłaniania cukrów i tym samym do obniżenia poziomu cukru we krwi. Błonnik sprzyja rozwojowi bakterii probiotycznych w przewodzie pokarmowym ograniczając w ten sposób możliwość rozwoju flory patogennej.
Spirulina. Najbardziej znany przedstawiciel sinic to Spirulina. Wśród ekologicznie czystych produktów Spirulina jest mistrzem koncentracji aminokwasów, witamin i mikroelementów. Przyswajalność tego wodorostu przez organizm wynosi 95%. Spirulina zawiera najwięcej białka spośród produktów naturalnych – 65%! Ten najcenniejszy wodorost zawiera bardzo rzadko występujący w produktach roślinnych element – fikocjaninę, która pobudza przemianę materii i wzmacnia układ odpornościowy.
Zbilansowanie naszego pożywienia zostało zachwiane. Coraz częściej mamy do czynienia z głodem na poziomie komórkowym, któremu zwykle towarzyszy otyłość – człowiek przyjmuje zbyt wiele kalorii, nie otrzymując wystarczającej ilości substancji odżywczych. Wodorosty, szczególnie mikrowodorosty, są wyjątkowo ważne dla zdrowia, ponieważ dostarczają organizmowi bardzo cenne i niezbędne do życia składnik, a przy tym są produktem niskokalorycznym. Zaleca się spożywać w charakterze środka nautralizującego. Gdy błonnik o wysokiej zawartości włókien dostanie się do organizmu ludzkiego, zaczyna wchłaniać wilgoć i rozszerzać się, pęcznieć , zwiększając objętość jelit. Proces ten pozwala na zmięczenie mas kałowych, ułatwiając i przyspieszając ich wydalanie. Jednocześnie procesy te pobudzają aktywność perystaltyki jelit, zmniejszając zastój i możliwość przyswojenia toksyn w jelitach. Należy do tego dodać wiążące działanie, które umożliwia usunięcia zalegających złogów z masami kałowymi, przy jednoczesnym nawilżaniu jelit. Ma to istotne znaczenie przy skłonności do zaparć i hemoroidów. W ostatnim czasie wskutek podwyższenia ogólnej stopy życiowej ludzi, pożywienie jest coraz bardzie przetwarzane. Powszechnie obserwuje się u ludzi tendencję spadkową w spożywaniu jedzenia bogatego w włókna pokarmowe. Pożywienie wysokokaloryczne, o wysokiej zawartości białek, tłuszczów i węglowodanów sprzyja rozwojowi otyłości, cukrzycy, chorób serca i innych chorób cywilizacyjnych. Tabletki Gaoqian to koncentrat różnego typu włókien uzupełniający codzienną dietę w błonnik. Oczyszczanie i regeneracja jelit – to dwie funkcje w jednym preparacie.