Linchzhi - Fohow - 3 opakowania

Oferta|Suplementy / Preparaty|Wszystkie produkty|PROMOCJE

Linchzhi - Fohow - 3 opakowania
Linchzhi - Fohow - 3 opakowania
Cena:299.00
Dostępność: TAK

Linchzhi FOHOW kapsułki Fenix - Suplement diety

 Zestaw 3 oakowań Linchzhi 309zł - 299zł, 72 kapsułki


Składniki:
Lakownica lśniąca Reishi Ganoderma lucidum, Maczużnik chiński Kordiceps Cordyceps sinensis, żelatyna sojowa

Opakowanie Linchzhi Fohow zawiera: 24 kapsułki po 0,62 g

Zalecane dzienne spożycie: 2 kapsułki 2 razy dziennie przed posiłkiem

Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, Chiny
Importer: Fohow Polska Sp. z O.O. ul. Kordiana 20, 04-451 Warszawa

Kod produktu: F-003/20BV

Preparat jest źródlem polisacharydów, aminokwasów, witamin i minerałów. Technologia rozdrabniania błony komórkowej pomaga w maksymalnym stopniu zachować aktywne składniki surowca.


Zawartość składników w porcji dziennej Linchzhi Fohow (4 kapsułki):
Lakownica lśniąca (Ganoderma lucidum, Reishi) - 780mg
Maczużnik chiński Kordiceps (Cordyceps sinensis) - 420mg


Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu ampułkę przechowywać w lodówce.

 

Grzyb Linchzhi znany też pod nazwą Reishi, Lakownica lśniąca, Ling-gi, Lakownica błyszcząca, Ganoderma lucidum. Występuje na wszystkich kontynentach oprócz Antarktydy, w Europie jest rzadki , w Polsce znajduje się na czerwonej liście roślin i grzybów. Występuje pojedynczo, a także w grupach. Można go spotkać rosnącego na korzeniach i pniach niektórych rodzajów powalonych drzew. Rzadko tylko pozornie wyrasta z ziemi, zwłaszcza przy dębach jednak jego trzon jest wrośnięty w korzeń drzewa. Przez Chińczyków ,,grzybem nieśmiertelności”, dlatego w Tradycyjna Medycyna Chińska uhonorowała Linchzhi najwyższą kategorią ze względu z uwagi na jego szerokie spektrum działania oraz brak skutków ubocznych.   Na Dalekim Wschodzie jest bardzo doceniany w TMCh. Na Wschodzie z lakownic wyrabia się talizmany, które mają chronić właściciela i jego dom przed nieszczęściem.
Skład chemiczny grzyba jest bardzo bogaty, zawiera proteiny, nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały. Linchzhi posiada aktywne polisacharydy, jest źródłem grupy triterpenoidów (kwasy ganoderowe) posiadające budowę molekularną podobną do hormonów steroidowych.  Linchzhi wyróżni się z pośród z pośród innych grzybów tym, że zawiera nie tylko aktywne polisacharydy lecz również terpenoidy, które wspierają organizm w walce ze stresem, potęgują działanie dysmutazy nadtlenkowej, stanowiąc przeszkodę dla gromadzenia się wolnych rodników. Linchzi to grzyb uważany często jako preparat tonizujący i adaptogenny. Jako środek tonizujący wzmacnia witalnośc, jako adaptogenny wspiera organiz w walce ze stresem.