Zestaw do kąpieli YAO – dla mężczyzn

Oferta|Kosmetyczne|Wszystkie produkty

Zestaw do kąpieli YAO – dla mężczyzn
Zestaw do kąpieli YAO – dla mężczyzn
Cena:100.00
Dostępność: TAK

ZESTAW DO KĄPIELI YAO – DLA MĘŻCZYZN


Składniki zawarte w zestawie: Sól morska, rdest wielokwiatowy, pterospermum acerifolium,  eukomia wiązowata, wysuszone dojrzałe owoce selernicy, epimedium wielkokwiatowe, dioscorea opposita Thunb.,  wolfiporia extensa,  achyranthes bidentata i inne cenne składniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.


Działanie preparatu:
Preparat o silnym działaniu detoksykacyjnym, sprzyjający poprawie krążenia, wspomagająco w usuwaniu stanów zapalnych i świądu, posiada właściwości dezodorujące i odświeżające. Wpływa na wzmocnienie męskiej siły, tonizuje Qi i nerki, efektywna terapia wspomagająca przy chorobach prostaty. 
Wspiera działanie przeciwreumatyczne, przeciwzapalne, łagodzące ból. Posiada działanie kosmetyczne. Wspomagająco w terapiach na problemy ginekologiczne.
Uwaga:
Można zaobserwować działanie prozdrowotne, profilaktyczne w hemoroidach zewnętrznych i wewnętrznych,  stanach zapalnych pochwy, obfitych upławach, procesach zapalnych, świądzie w okolicach intymnych, osłabieniu i innych problemach poporodowych.
Nie jest polecany dla kobiety w ciąży i w czasie menstruacji, a także w przypadku uszkodzeń na dużej powierzchni skóry i w stanach upojenia alkoholowego. 
Osoby cierpiące na astmę, epilepsję i problemy z sercem mogą stosować wyłącznie pod nadzorem bliskich.

Sposób stosowania:
Woreczek należy umieścić w wodzie (temperatura wody od 70°C) i pozostawić na 3-5 minut, ugniatać i wyciskać w celu lepszego rozpuszczenia się ziół w nim zawartych. W celu osiągnięcia maksymalnego rezultatu, prawidłowo należy zaparzać woreczek w wodzie w osobnym naczyniu a następnie wywar wraz z woreczkiem wlać do wanny. Odpowiednio wyregulować temperaturę wody i zażyć kąpieli. Zalecany czas trwania kąpieli 20 minut. Po kąpieli należy wytrzeć ciało do sucha. Nie ma konieczności korzystania później z prysznica.
Produkt nie jest lekarstwem. Przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego, kategorycznie zabrania się stosowania wewnętrznego! Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją. Zawroty głowy, kołatanie serca, ucisk w klatce piersiowej itp. stanowią dopuszczalną reakcję organizmu na działanie składników kąpieli. Przy wystąpieniu takich objawów należy przerwać lub zakończyć kąpiel.


Sposób przechowywania:
Przechowywać w ciemnym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Forma: woreczki 100 gr/woreczek

 

Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, Chiny
Importer: Fohow Polska Sp. z O.O. ul. Kordiana 20, 04-451 Warszawa