Podpaski higieniczna Fohow

Kosmetyczne|Wszystkie produkty

Podpaski Fohow
Podpaski Fohow
Cena:77.00
Dostępność: TAK

Podpaski higieniczne - Fohow 

 

Komplet zawiera: 4 opakowania na dzień (po 10 sztuk) i 2 opakowania na noc (po 10 sztuk).

 

Podpaski higieniczne - Fohow 

Podpaski higieniczne to połączenie trzech zaawansowanych technologii w jednym produkcie:
•            Promieniowania podczerwonego o długich falach.
•            Anionów
•            Nano srebra

Korzyści ze stosowania podpasek Fohow.
•        Szybsza regeneracja tkanek.
•        Poprawa działania układu krwionośnego.
•        Pozytywny wpływ na funkcjonowanie układów enzymatycznych.
•        Usuwanie toksyn z tkanek.
•         Zwalczają nerwobóle.

Cechy produktu: miękkość, suchość, przepuszczalność powietrza, ochrona.

Podpaski Fohow:

       1. Komfort stosowania.

Górna warstwa podpasek FOHOW posiada cienką miękką bawełnę, dająca uczucie lekkości, świeżości i komfortu. Podpaski nie wywołują otarć i nie podrażniają skóry, dają uczucie prawdziwego komfortu i poczucie pewności nawet w najbardziej krytyczne dni.

     2. Przepuszczalność powietrza.

W tradycyjnych podpaskach dolna warstwa wykonana jest z nieprzepuszczalnego materiału np. folii, powoduje to namnażanie się bakterii, a w konsekwencji prowadzi to do chorób ginekologicznych, dolna warstwa podpasek FOHOW odznacza się doskonałą przepuszczalnością powietrza i jednocześnie nie przepuszcza wilgoci, tworząc uczucie komfortu i świeżości.

    3. Szybkie pochłanianie wilgoci

Podpaski Fohow posiadają warstwę chłonną w której odbywa się koagulacja cieczy, co zapobiega dalszemu przeciekaniu.

    4. Efekt bakteriobójczy.

Warstwa anionowa znajdująca się w podpasce, wytwarza wiązkę anionów o dużej intensywności działania, co umożliwia wyeliminowanie podstawowego źródła powstawania chorób kobiecych - pojawienie się i rozwój bakterii beztlenowych, a co za tym idzie obniża prawdopodobieństwo powstania chorób ginekologicznych.

Dodawany do opakowania w upominku pasek testujący przeznaczony do wykonania samodiagnostyki, umożliwia określenie stanu zdrowia narządów płciowych kobiety. Prawidłowe pH pochwy zdrowej kobiety powinno wynosić 4.0 - 5.5. Pasek testowy umożliwia określenie w ciągu 5ciu minutstanu zdrowia (wskaźnik pH) i porównanie go z kolorową ryciną (rówowagi kwasowo zasadowej, poziomu stanu zapalnego itp.). Umożliwia to, w miarę potrzeby, w odpowiednim czasie podjąć działania profilaktyczne i lecznicze.

5. Bezpieczeństwo.

a. Opakowanie.

Zabezpieczające opakowanie podpasek FOHOW zostało wykonane z folii aluminiowej do żywności, dodatkowo wyposażone zostało w wygodny rzep samoprzylepny ( łatwo otworzyć opakowanie i znowu je zamknąć).

b. Wypełnienie.

Tradycyjne podpaski zawierają wypełniacz z surowca odzyskanego, który przerabiany jest na celulozę. Dodatkowo podczas powtórnej obróbki surowca dodawane są substancje m.in. ług sodowy, proszki wybielające, środki zapachowe i fluorescencyjne oraz inne szkodliwe środki chemiczne. Substancje takie jak ołów, bakterie i mikroorganizmy znajdują się tam w dużych ilościach. Obecność alkalicznych substancji w zwykłych podpaskach powodują zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej skóry i tworzą korzystne warunki dla rozwoju bakterii Trichomonas. Adsorbent podpasek Fohow dokładnie ze wszystkich stron owinięty jest włókniną, poddaną wcześniej sterylizacji i zgodna jest z surowymi normamisanitarno-higienicznymi.

c. Klej, wykorzystywany w dolnej części podpaski to klej do produktów żywnościowych, który jest całkowicie bezpieczny dla organizmu człowieka.

Jonizowane nanocząsteczkami srebra.
Posiadają efekt dalekiego promieniowania podczerwonego.
Wytwarzają aniony.
Eliminują nieprzyjemny zapach
Stymulują mikrocyrkulację
Zachowują naturalną mikroflorę
Wypełniacz 3 w 1
Nietkany materiał
Wysokomolekularny papier kompozycyjny
Niepylący się papier
"oddychająca" powłoka
wiskoza spożywcza


Przechowywać w miejscu suchym, chłodnym, chronić od światła

Instrukcja użytkowania: Przy użyciu tamponu z waty pobrać niewielką ilość wydzieliny z pochwy i nanieść na pasek testowy. Po 30 sekundach przy normalnym oświetleniu należy ocenić uzyskane zabarwienie (normalne, lekki stan zapalny, silny stan zapalny).
Numer patentu napełniacza: 200810142547.X Nazwa produktu: Wkładki higieniczne FOHOW (komplet) Zastosowanie: wkładki higieniczne dla kobiet.

Uwaga!
Jeżeli w trakcie stosowania pojawi się uczucie niedomagania, należy natychmiast zaprzestać używania produktu i zwrócić się do lekarza.
Nie należy wyrzucać zużytego produktu do muszli klozetowej aby nie spowodować zapchania.
Po otwarciu opakowania produkt należy przechowywać w czystym i suchym miejscu.
Czyste ekologicznie i bezpieczne dla zdrowia. Eliminują nieprzyjemny zapach, stymulują mikrocyrkulację i zachowują naturalną mikroflorę. Troskliwie dbają o zdrowie kobiety!

Komplet Podpasek zawiera: 4 opakowania na dzień (po 10 sztuk) i 2 opakowania na noc (po 10 sztuk). Podpaski ze skrzydełkami.

Producent:
Fohow Health Products Co., Ltd. 245 Long xia road,
Dou men district, Zhuhai, Guangdong province, Chiny

Dystrybutor:
Fohow Polska Sp. z.oo.,
ul.Kordiana 20,
04-451 Warszawa