Poduszka funkcyjna Fohow - zdrowy sen

Pościel / Bielizna|Wszystkie produkty

Poduszka fohow
Poduszka fohow
Cena:1000.00
Dostępność: TAK
  • Poduszka funkcyjna Fohow.
    Poduszka funkcyjna Fohow.

Funkcujna poduszka FOHOW.

 

Inteligentny system zdrowego snu.

Człowiek musi przeznaczyć 30 % swojego życia na sen, dlatego wybór odpowiedniej poduszki jest bardzo ważny ponieważ jakość naszego snu wpływa na pozostały czas.

Główne cechy poduszki funkcyjnej:

·       Ergonomiczny kształt. Została ona zaprojektowana w taki sposób aby doskonale wspierać mięśnie szyi i zmniejszać obciążenie na nich. Posiada konstrukcję łukową
po obu stronach, ułatwia spanie na plecach i na boku, co powoduje, że mięśnie szyjne i barkowe znajdują się w maksymalnej wygodnej pozycji. 

·       Przepuszczalność powietrza.

·       Komfortowa wysokość oraz twardość.

·       Magnetoterapia. Do poduszki wszyte są miękkie magnesy, które wytwarzają  pole magnetyczne, tym samym poprawiając dopływ tlenu do mózgu. Następuje wyraźna poprawa mikro-krążenia w obrębie głowy, szyi i sekcji barkowych, eliminuje zmęczenie mózgu, poprawia jakość snu, wpływa kojąco i relaksująco na całe ciało.

·       Wykorzystanie włókien funkcyjnych wytwarzających promieniowanie IR o długich falach oraz posiadających zdolność jonizacji.

Poduszka uszyta jest z następujących materiałów:

Strona wierzchnia - Tkanina pluszowa 100%, materiał przepuszczający powietrze, wzorzysta tkanina Fohow (bawełna żakardowa 100%)

Spód - tkanina wzorzysta ( bawełna 100%)

Wypełnienie:

Włókno poliestrowe, funkcjonalne włókno posiadające zdolność wytwarzania promieniowania podczerwonego o długich falach oraz jonizacji, dwa paskich miękkich magnesów.

Wielość poduszki:

70x45x12 cm

Funkcje poduszki Fohow:

·       Poprawa mikro-krążenia w okolicach głowy, eliminacja napięcia nerwowego.

·       Eliminuje bóle głowy, łamanie w kręgosłupie (w odcinku szyjnym oraz okolicach ramion).

·       Poprawia komfort snu.