Funkcyjna kołdra z jedwabiu FOHOW

Pościel / Bielizna|Wszystkie produkty

Cena:4128.00
Dostępność: TAK

FUNKCYJNA KOŁDRA Z JEDWABIU

 

Właściwości wyrobu:

(1) Materiał zewnętrzny wyrobu – tencel

(2) w skaldzie wyrobu znajduje się jedwab naturalny łączony z włóknem posiadającym właściwości wytwarzania promieniowania podczerwonego o długiej fali i cząsteczek zjonizowanych.

(3) Unikatowy wzór na materiale zewnętrznym.

 

Zewnętrzny materiał wyrobu: Tencel 60%

Bawełna o długim włóknie 40%

Wymiary 150 x 215 cm

 

Оpis wyrobu:

W składzie danego wyrobu znajdziemy naturalny jedwab połączony z włóknami posiadającymi zdolność wytwarzania promieniowania podczerwonego o długich falach. Naturalny jedwab i tencel są podstawowym surowcem użytym do wyrobu kołdry.  Wszystkie materiały poddane zostały rygorystycznym badaniom i testom, są zgodne z normami dla przemysłu tekstylnego, posiadają właściwości prozdrowotne.

Charakterystyka produktu:

1. Tencel  – jest to nowe włókno z surowca naturalnegoktóre wytwarza się z zastosowaniem specyficznej skomplikowanej nanotechnologii z wysokiej jakości celulozy uzyskanej z módych pędów drzewa eukaliptusowego.Wykorzystywane jest ono do wyrobu bielizny pościelowejTencel jest hipoalergicznyekologicznybakteriobójczy,absolutnie bezpieczny dla organizmu człowiekaMa dużą wytrzymałość i jest sprężystyNie traci swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu.

2. Jedwab (silkwytworzony z „cieczy jedwabnej”, wydzielanej przez jedwabniki podczas plecenia kokonuktóra zastyga i zmienia się w długą, niezrywającą się nić. Jest to jedno z pierwszych włókien pochodzenia zwierzęcego, które było wykorzystywane przez człowieka. Jedwab naturalny – to lekkie, miękkie, cienkie włókno naturalne, znane w świecie jako „druga skóra człowieka” lub sferach profesjonalistów jako „włókno imperatorskie”.  Naturalny jedwab, najcieńsze naturalne proteinowe włókno, struktura włókien jedwabnych jest w 87% zbliżona do struktury skóry człowieka; zawiera niezbędne dla organizmu człowieka aminokwasy, posiada unikatowe właściwości absorpcji wilgoci i regulowania temperatury w zależności od sezonu i temperatury otaczającego środowiska. Jedwab – to unikatowy materiał z którego produkowane są ekskluzywne wyroby najwyższej jakości. Jedwab zaliczany jest do grupy jakościowych i cennych zasobów naturalnych. Jedwab znajdujący się w skaldzie kołdry jest miękki i przyjemny, ma wysoki stopień przepuszczalności powietrzadoskonale chroni ciepłonie wywołuje podrażnień, posiada właściwości antystatycznejest komfortowy w stosowaniu.

3. Przy kontakcie funkcyjnej warstwy z ciałem człowieka występuje efekt piezoelektryczny i  termiczny, to znaczy powstaje promieniowanie podczerwone o długości fali 4-14 mikronów oraz jony z ładunkiem ujemnym.  Emisyjność promieniowania podczerwonego przekracza 86% dzięki czemu powoduje przyspieszenie mikro krążenia w powłoce ludzkiego ciała i przyspiesza procesy metabolizmu. Powstałe aniony oczyszczają powietrze i mają wpływ na alkalizację organizmu.