Pas biodrowy - funkcyjny - Fohow

Pasy / Masażery|Wszystkie produkty

Pas Fohow
Pas Fohow
Cena:2012.00
Dostępny: TAK
  • Faradyczny pas biodrowy
    Faradyczny pas biodrowy
  • Pas Fohow
    Pas Fohow

Faradoterapeutyczny pas biodrowy

 

1. Poprawia krążenie w okolicy talii.

Rekomendowany przy uszkodzeniach mięśni lędźwiowych. Łagodzi bóle i łamanie w okolicach lędźwiowych przy zapaleniu korzonków nerwowych. Zmoczony, szybko eliminuje ostre ataki bólu przy ataku korzonków nerwowych. Zaleca się także przy kontuzjach kręgosłupa, przepuklinie międzykręgowej, osteochondrozie i neuralgii międzyżebrowej.

2. Poprawia funkcje nerek. Stosowany przy następujących zachorowaniach układu moczowego: zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej, zapalenie gruczołu krokowego, impotencja, bezpłodność, nowotwory niezłośliwe.

3. Skuteczny w chorobach przewodu pokarmowego: zapalenie żołądka, zapalenie trzustki, zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie jelita grubego, zaparcia itp. Zwiększa perystaltykę jelit, zapobiega opuszczeniu się jelit (gastroptosis).

4. Zmniejsza bóle w dolnej części brzucha spowodowane bolesnymi męsiączkami i innymi ginekologicznymi stanami zapalnymi.

5. Pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej w talii i okolicach brzucha. Poprawia figurę.

 

Sposób użytkowania:

Przykładać bioindukcyjną część wyrobu bezpośrednio na skórę. Stosować codziennie 2 x dziennie po 3 godziny (czas regulować zgodnie z odczuciami). Nie zaleca się stosowania w czasie snu. U osób ze zwiększoną wrażliwością może pojawić się wrażenie lekkiego pieczenia, w takim przypadku zaleca się skrócić czas stosowania wyrobu.

Uwaga:

1. Przy zapaleniach skóry, alergicznej reakcji skóry, egzemach lub urazach należy powstrzymać się od stosowania pasów.

2. Surowo nie rekomenduje się stosowania pasów u osób z implantami elektronicznymi (serca, trzustki itp.).

3. Kobietom w ciąży i matkom karmiącym nie wolno stosować pasów.

4. Nie wolno stosować pasów u chorych na nowotwory i chorych w stanie krytycznym.

5. U chorych z ostrymi chorobami tkanek miękkich stosować raz na 24 godziny.

6. Należy zachować ostrożność przy stosowaniu u osób cierpiących na alergię.

7. Stopień przywierania regulować zgodnie z własnymi odczuciami.

Konserwacja:

Bioindukcyjne części pasów przecierać wilgotną bawełnianą szmatką, pozostałe części można czyścić wodą. Kategorycznie nie zaleca się stosowania jakichkolwiek środków myjących i proszków do prania! Nie rekomenduje się zgniatania i pocierania części pasów o siebie! nie należy suszyć na słońcu. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.