Fohow Xueqinfu Siueczinfu

Oferta|Suplementy / Preparaty|Wszystkie produkty

Fohow Xueqinfu
Fohow Xueqinfu
Cena:309.00
Dostępny: TAK


Xueqinfu FOHOW (Fenix) Suplement diety


Składniki:
wyciąg z nasion soi Glycine Max, ekstrakt z pestek winogron Vitis Vinifera, żelatyna sojowa, barwniki: dwutlenek tytanu i tlenki żelaza

Opakowanie Xueqinfu FOHOW zawiera: 120 kapsułek po 250 mg

Zalecane dzienne spożycie: 2-3 kapsułki 1-2 razy dziennie podczas posiłków.
Uwaga: dawkę preparatu należy zwiększać stopniowo, w pierwszym tygodniu zaczynając od jednej kapsułki dziennie, w razie konieczności dawkę zwiększać o jedna kapsułkę tygodniowo

Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, Chiny
Importer: Fohow Polska Sp. z O.O. ul. Kordiana 20, 04-451 Warszawa

Kod produktu: BA-02/60BV

Warunki przechowywania: flakon z kapsułkami przechowywać zamknięty w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Zawartość składników w porcji dziennej Xueqinfu (6 kapsułek):

Wyciąg z nasion soi   1863 mg
Wyciąg z pestek winogron   789 mg


Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy zachować ostrożność przy jenoczesnym stosowaniu środków rozrzedzających krew (aspiryna i inne)

 

Ekstrakt z pestek winogron.
Winorośl to jedna z najstarszych upraw w historii cywilizacji. Jest nazwana również ,,jagodą długowiecznych”. Ekstrakt z pestek winogron stanowi najbogatsze źródło naturalnych bioflawonoidów (takich, jak proantocyjanidyny i katechiny) oraz niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin. Liczne doniesienia naukowe potwierdzają, że cały ten skomplikowany i zbilansowany biokompleks ma dobroczynny wpływ na organizm, m.in. skutecznie wzmacnia strukturę włosów i paznokci, pomaga zachować dobre nawilżenie naskórka i wewnętrznych struktur skóry. Bioflawonoidy neutralizują działanie wolnych rodników. Proantocyjanidyny pomagają zachować i odtworzyć włókna kolagenowe – podstawową substancję tkanki stawów, kostnej i łącznej. Polifenole zmniejszają procesy intoksykacyjne w organizmie, opóźniając procesy starzenia całego organizmu i skóry. Proantocyjanidyny z pestek winogron zostały uznane za jeden z najsilniejszych spośród wszystkich znanych naturalnych przeciwutleniaczy. Pod względem aktywności prawie 50-krotnie przewyższają witaminę E i 20 -krotnie witaminę C.