Wkładki higieniczne FOHOW

Kosmetyczne|Wszystkie produkty

Wkładki Fohow
Wkładki Fohow
Cena:77.00
Dostępny: TAK
  • wkładki higieniczne
    wkładki higieniczne

Wkładki higieniczne FOHOW

 

Połączenie trzech zaawansowanych technologii w jednym produkcie:

  1. Promieniowanie podczerwone
  2. Aniony
  3. Nano srebro

Cechy produktu: miękkość, suchość, przepuszczalność powietrza, ochron.

Zalety produktu:

       1. Komfort.

W odróżnieniu od tradycyjnych podpasek, których górna warstwa jest wypełniona włóknami syntetycznymi, powierzchnia podpasek FOHOW super cienką miękką bawełną, która daje uczucie lekkości, świeżości i komfortu. Podpaski nie obcierają i nie podrażniają skóry, tworzy uczucie prawdziwego komfortu i poczucie pewności nawet w najbardziej krytyczne dni.

     2. Przepuszczalność powietrza.

W odróżnieniu od tradycyjnych podpasek których dolna warstwa jest wykonana z nieprzepuszczalnego materiału np. folii, co powoduje namnażanie się bakterii, które prowadzą do chorób ginekologicznych, dolna warstwa podpasek FOHOW odznacza się doskonałą przepuszczalnością powietrza i jednocześnie nie przepuszcza wilgoci, tworząc uczucie komfortu i świeżości.

    3. Szybkie pochłanianie wilgoci

W odróżnieniu od zwykłych podpasek, których górna warstwa wypełniona jest włóknem syntetycznym, powierzchnia podpasek FOHOW napełniona jest bawełną nadzwyczaj miękką, co pozwala kikakrotnie przyspieszyć prędkość wchłaniania. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości, czynnika umożliwiającego wchłanianie wilgoci, odbywa się koagulacja cieczyw warstwie chłonnej, co zapobiega dalszemu przeciekaniu i przemiękaniu wilgoci.

    4. Efekt bakteriobójczy.

Chip anionowy wbudowany w podpaskę, prz stosowaniu jej, wytwarza wiązkę anionów o dużej intensywności działania, co umożliwia wyeliminowanie podstawowego źródła powstawania chorób kobiecych - pojawienie się i rozwój bakterii beztlenowych, a co za tym idzie obniżyć prawdopodobieństwo powstania chorób ginekologicznych.

Dodawany do opakowania w upominku pasek testujący przeznaczony do wykonania samodiagnostyki, umożliwia określenie stanu zdrowia narządów płciowych kobiety. Prawidłowe pH pochwy zdrowej kobiety powinno wynosić 4.0 - 5.5. Pasek testowy umożliwia określenie w ciągu 5ciu minutstanu zdrowia (wskaźnik pH) i porównanie go z kolorową ryciną (rówowagi kwasowo zasadowej, poziomu stanu zapalnego itp.). Umożliwia to, w miarę potrzeby, w odpowiednim czasie podjąć działania profilaktyczne i lecznicze.

   5. Bezpieczeństwo.

a. Opakowanie.

Zewnętrzne opakowanie podpasek FOHOW wykonane zostało z folii aluminiowej do żywności, wyposażone zostało w wygodny rzep samoprzylepny ( łatwo otworzyć opakowanie i znowu je zamknąć).

b. Wypełnienie.

c. Klej, wykorzystywany w dolnej części podpaski.

Jonizowane nanocząsteczkami srebra.
Posiadają efekt dalekiego promieniowania podczerwonego.
Wytwarzają aniony.
Eliminują nieprzyjemny zapach
Stymulują mikrocyrkulację
Zachowują naturalną mikroflorę
Wypełniacz 3 w 1
Nietkany materiał
Wysokomolekularny papier kompozycyjny
Niepylący się papier
"oddychająca" powłoka
wiskoza spożywcza
Przechowywać w miejscu suchym, chłodnym, chronić od światła Instrukcja użytkowania Przy użyciu tamponu z waty pobrać niewielką ilość wydzieliny z pochwy i nanieść na pasek testowy. Po 30 sekundach przy normalnym oświetleniu należy ocenić uzyskane zabarwienie (normalne, lekki stan zapalny, silny stan zapalny).
Numer patentu napełniacza: 200810142547.X Nazwa produktu: Wkładki higieniczne FOHOW (komplet) Zastosowanie: wkładki higieniczne dla kobiet.

Uwaga!
Jeżeli w trakcie stosowania pojawi się uczucie niedomagania, należy natychmiast zaprzestać używania produktu i zwrócić się do lekarza.
Nie należy wyrzucać zużytego produktu do muszli klozetowej aby nie spowodować zapchania.
Po otwarciu opakowania produkt należy przechowywać w czystym i suchym miejscu.
Czyste ekologicznie i bezpieczne dla zdrowia. Eliminują nieprzyjemny zapach, stymulują mikrocyrkulację i zachowują naturalną mikroflorę. Troskliwie dbają o zdrowie kobiety!

Komplet zawiera: 6 op. po 30 sztuk.