Odnawiający krem przeciwzmarszczkowy ROYAL CARE

Kosmetyczne|Wszystkie produkty

krem przeciwzmarszczkowy ROYAL CARE
krem przeciwzmarszczkowy ROYAL CARE
Cena:180.00
Dostępny: TAK

Krem pod oczy z linii Fohow Herbarty


Piękna młoda skóra - marzenie każdej kobiety.
Krem pod oczy z linii FOHOW HERBARTY zawiera ekstrakt z korzenia żeń-szenia oraz wyciągi innych chińskich ziół takich jak serdecznik syberyjski, trzęsak,. Redukuje drobne zmarszczki na twarzy i wokół oczu, zwiększa elastyczność skóry pozwalając zachować młodzieńczy wygląd.

Kosmetyki do pielęgnacji skóry FOHOW HERBARTY opracowane i wytworzone zostały według sekretnych receptur pałacu cesarskiego, które przez tysiąclecia były przekazywane potomnym z pokolenia na pokolenie. Naturalne ekstrakty z ziół i roślin szybko i efektywnie przenikają w głębokie warstwy skóry i przyczyniają się do regulowania i regeneracji głębokich warstw skóry.
Działanie odnawiającego kremu przeciwzmarszczkowego nakierowane jest na podniesienie odporności i regenerującej zdolności komórek skóry do utrzymania równowagi procesów metabolicznych w komórkach skóry, wzmocnienia indywidualnych funkcji komórek skóry, osiągnięcie optymalnej, fizjologicznej równowagi. W ten sposób, odbywa się skuteczne spowolnienie procesów starzenia skóry, eliminacja wad skóry, uzyskanie równowagi piękności wewnętrznej i zewnętrznej.
Efektywnie zmniejsza zmarszczki.

Sposób zastosowania:
Równomiernie rozsmarować wymaganą ilość kremu wokół oczu, delikatnymi ruchami końcówek palców wklepać krem do  pełnego wchłonięcia. Dla otrzymania maksymalnego efektu radzi się używać go po zastosowaniu liftingowej esencji.


Składniki: AQUA, LEONURUSSIBIRICUS EXTRACT, RICE BRAN EXTRACT, TREMELLA EXTRACT, GLYCERINE, BUTANEDIOL,ISONONYL ISONONANOATE, DIMETHICONE, HYDROXYETHYL ACRYLATE, PURSLANE EXTRACT,BETAGLUCAN,  PALMITOYL HEXAPEPTYD,GINSENG ROOT EXTRACT, XANTHAN GUM, CARBOMER, LECITHIN, HYALURONIC ACID,DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, TRIETHANOLOAMINE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Zawartość opakowania: 15ml