Kosmetyczny zestaw - ROYAL CARE FOHOW

Kosmetyczne|Wszystkie produkty

Zestaw Royal Care
Zestaw Royal Care
Cena:711.00
Dostępny: TAK

 Kosmetyczny zestaw - ROYAL CARE FOHOW

 

W  skład zestawu wchodzi pięć 5 środków do pielęgnacji skóry:
Oczyszczający żel, tonik, esencja, balsam, krem do twarzy.
Instrukcja krok po kroku jak należy stosować kosmetyki:
Krok 1: użyć FC12A do oczyszczenia głębszych warstw skóry twarzy i regulacji wodno-tłuszczowego balansu skóry.
Krok 2: użyć FC12B dla uzyskania nawilżenia w głębszych warstwach skóry i aktywizacji komórek.
Krok 3: użyć FC12C dla uzyskania prawidłowego poziomu kolagenu i spożywczych substancji w komórkach, zwiększenie elastyczności i sprężystości skóry.
Krok 4: użyć FC12D żeby nawilżyć i odżywić skórę, zwiększenie możliwości skóry do utrzymywania długotrwałej wilgotności.
Krok 5: użyć FC12E  aby podtrzymywać nawilżenie w głębszych warstwach skór, utworzenie ochronnej nawilżającej powłoki na powierzchni skóry, długotrwałego podtrzymania wilgotności, nasycenie wilgotnością wewnętrznych i zewnętrznych warstw skóry.


PIĘKNO ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE
Kosmetyki do pielęgnacji skóry FOHOW HERBARTY przygotowane i wyprodukowane zostały według sekretnej receptury pochodzącej z carskiego dworu.  Receptura ta była przekazywana z pokolenia na pokolenie już od tysiącleci! Naturalne ekstrakty roślin i traw szybko i efektywnie przenikają w głębokie warstwy skóry. Działanie produktu jest ukierunkowanie na zwiększenie immunitetu i regeneracyjnej możliwości komórek skóry, podtrzymanie balansu wymiany  w komórkach skóry, wzmocnienie indywidualnych funkcji komórek skóry, osiągnięcie optymalnej równowagi fizjologicznej. W konsekwencji , dzięki  używaniu kosmetyków FOHOW dochodzi do opóźnienia procesów starzenia się skóry, eliminacji wad skóry , osiągnięcie równowagi piękna wewnętrznego i zewnętrznego.