LIofilizowane CGF - odmładzająca maseczka FOHOW

Kosmetyczne|Wszystkie produkty

Zestaw CGF
Zestaw CGF
Cena:1490.00
Dostępny: NIE

Kod produktu: F511

Przeciwzmarszczkowa maseczka do twarzy FOHOW

Sproszkowany liofilizowany kordiceps chiński zawiera koenzym Q10, witaminę E oraz inne komponenty.

Esencja przeciwzmarszczkowa, wykorzystywana w charakterze rozpuszczalnika, regeneruje naskórek wnikając bezpośrednio do komórek skóry i jest absolutnie bezpiecznym i wysoko technologicznym środkiem. Zapobiega procesom wiotczenia skóry, radykalnie przeobrażając jej jakość.

Odmłodzenie Twojej skóry bez następującego później starzenia, to marzenie możliwe do urzeczywistnienia.

To rewolucyjna kosmetyka przeciwko głębokim zmarszczkom. Szokujący wynalazek kosmetologii. Szybkie odmłodzenie skóry i długotrwały efekt.

Działanie:

  • wysoko skuteczna regenaracja
  • usnięcie zmarszczek i bruzd
  • zapobieganie starzeniu
  • wchłonięcie przebarwień pigmentowych
  • nawilżanie

Badania naukowe dowiodły, że kordiceps zawiera 19 rodzajów mikroelementów i minerałów, niezbędnych dla człowieka, które łatwo wchłaniane są przez komórki oraz chronią i nawilżają skórę! Zawiera on również 18 rodzajówaminokwasów, które wzmacniają skórę i uelastyczniają ją. Zawiera też naturalny antyutleniacz i przyspiesza przemianę materii, pomagając Twojej skórze emanować zdrowiem i pięknem. Przyspiesza wzrost białek kolagenowych i elastycznych, aktywizuje komórki skóry, regenerując włókna kolagenowe i elastyczne, poprawiając strukturę skóry.

Stosowanie:
Umyć i wysuszyć ręce, a następnie oderwać pakiet folii metalowej. Delikatnie nacisnąć na opakowanie i wyjąć tabletkę. Umieścić tabletkę w środku dłoni i rozpuścić w kilku kropli czystej wody. Powstały płyn koniuszkami palców nałożyć równą warstwą na skórze, lekko masując do pełnej penetracji produktu.

Efekty działania zachwycą Cię po pierwszym tygodniu użytkowania.

Opakowanie zawiera: 30 szt. liofilizowanych tabletek CGF.