Żel Aloesowy Fohow - Phoenix Aloe Vera

Kosmetyczne|Wszystkie produkty

Cena:60.00
Dostępny: TAK

Żel Aloesowy Fohow - Phoenix Aloe VeraGłówne składniki: Żel Aloe Vera, Aloe Vera Juice, kwas hialuronowy, beta-glukan, alantoiny i glicyryzan dipotasowy.

Właściwości i efekty specjalne.
Miąższ Aloe Vera zawiera substancję czynną i elementy nawilżające aloes herb. Specjalna formuła łagodzi uczucie dyskomfortu skóry, nawilża i odżywia skórę zachowuje zawartość wody do odnowienia płaskości i elastyczności skóry i przywraca skórze blask. Po użyciu tego produktu, Twoja skóra będzie miękka i delikatna w dotyku. Uczucie świeżości przynosi szczęśliwy dzień. Aloe Vera nie zawiera żadnych hormonów, zapachu lub koloru jest naturalnie czysty, zapewnienia bezpieczeństwo skóry przed podrażnieniami. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

Aloe Vera Juice żel pochodzi z aloesu, który może być wykorzystywany zarówno jako żywność i lek. Zawiera różne substancje, takie jak aloiny, polisacharydy aloesu, fenol, aminokwasy, witaminy, składniki mineralne, kwasy organiczne, etc. Aloe Vera sok ma wiele funkcji ochrony zdrowia, poprzez stosowanie doustnego i zewnętrznego. Stwarza warunki dla gładkości, nawilżania i wybielania skóry, zapobiega suchości skóry i regeneruje szkody spowodowane przez promieniowanie słoneczne. Aloe Vera sok zmniejsza stan zapalny, ból stóp, przyspiesza gojenie się ran i oparzeń, trądzika, ukąszenia owadów, oraz zapobiega i ogranicza powstawania blizn.

Kwas hialuronowy, produkowany przy użyciu zaawansowanej inżynierii biologicznej z naturalnych czynników nawilżających w płynach tkankowych i ciała, kwas hialuronowy poprawia zdolność zatrzymywania wody w skórze, nawilża skórę przedłużając jej młodość oraz pobudza krążenie. Jest to przydatne do wchłaniania substancji odżywczych i ma działanie przeciwzmarszczkowe. Jest w stanie zwiększyć elastyczność i trwałość skóry. Ponadto, produkt ten może wyeliminować uszkodzenia skóry spowodowane przez wolne rodniki tlenu wytwarzane przez promieniowanie UV i ułatwić gojenie się ran, w oczekiwaniu na proliferacji i różnicowania komórek naskórka. Również pomaga w zmniejszeniu gravidarum kobiet.

Beta-glukan - to pozyskiwany produkt zbożowy w górach, beta glukan może skutecznie penetrować skórę, stymulując produkcję kolagenu, wspiera regeneracje skóry, wygładzają zmarszczki, daje skuteczny opór przeciwko ultra- fioletom i chroni komórki skóry.

Alantoina- chemiczna rafinacja, alantoina jest powszechnie używana w dziedzinie medycyny, w kosmetyce i rolnictwie. Posiada funkcję sterylizacji, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Produkt ten pozwala skórze do zatrzymywania wody, wilgoci i miękkości, a jednocześnie posiada funkcje fizjologiczne, aby stymulować wzrost komórek, przyspiesza gojenie się ran, przez zmiękczanie keratyny, itp. , co sprawia, że produkt alantoina skutecznie pomaga w regeneracji skóry i jest dobry jako anty-wrzód.

Monopotas glicyryzan jest uzyskiwany z lukrecji, który w naturalny sposób spełnia funkcję antybakteryjne, przeciwzapalne, detoksykacyjne, antyalergiczne dezodorantu oraz działa bez efektów ubocznych. Ten produkt zapobiega podrażnieniu i alergii na działania substancji chemicznych na organizm, likwiduje oraz hamuje powstawania piegów i chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym.

Numer seryjny: F-503 10BV

Producent:
Fohow Health Products Co., Ltd. 245 Long xia road,
Dou men district, Zhuhai, Guangdong province, Chiny

Dystrybutor:
Fohow Polska Sp. z.oo.,
ul.Kordiana 20,
04-451 Warszawa