Herbatka Liuwei Cha Feniks - Fohow

Oferta|Suplementy / Preparaty|Wszystkie produkty

Herbatka LiuweiCha Fohow
Herbatka LiuweiCha Fohow
Cena:77.00
Dostępny: TAK

LIUWEI CHA FOHOW Herbatka z kordicepsem - Suplement diety

 


Składniki:
Herbata Puer Pu-erh (Camellia sinesis), maczużnik chiński - kordiceps chiński (Cordyceps sinensis)

Opakowanie Liuwei Cha FOHOW zawiera: 25 saszetek po 2 g.

Zalecane dzienne spożycie: 1 saszetka dziennie. Herbatkę z tej samej saszetki można zaparzać 3-4 razy dziennie. Nie zaleca się pić herbaty po godzinie18.

Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, Chiny
Importer: Fohow Polska Sp. z O.O. ul. Kordiana 20, 04-451 Warszawa

Kod produktu: F-004/15BVHerbatka "Liuwei Feniks" produkowana jest przy zastosowaniu nowoczesnych technologii naukowych, z Kordicepsu chińskiego i herbaty Puerh o trzyletnim okresie dojrzewania. Napój posiada słodkawy smak, oraz świeży i oryginalny aromat.

Kordyceps  - Rośnie wTybecie na wysokości pomiędzy 3000 i 5000 metrów n.p.m. Jest grzybem endopasożytniczym, rozwija się na larwie ćmy, zabija ją i mumifikuje następnierośnie w postaci grzyba.

Parzenie herbaty:
Jedną saszetkę herbaty można użyć 3 - 4 razy dziennie w różnych odstępach czasu. Za każdym razem tę samą saszetkę należy na około 3 minuty (przy pierwszym zaparzaniu herbaty wystarczy włożyć saszetkę do gorącej wody tylko na kilka sekund, aż woda się zabarwi), zanurzyć w szklance pełnej gorącej wody, następnie wyjąc saszetkę i wypić herbatę. Nie stosować wrzątku do parzenia herbaty. Należy odczekać kilka minut, dopóki woda nie przestygnie. Pod wieczór stężenie Kordicepsu w herbacie zmniejsza się. Nie występują zakłócenia snu.


Zawartość składników w porcji dziennej Fohow Liuwei Cha (4 saszetka):
Maczużnik chiński - Kordiceps (Cordyceps sinensis)   100 mg


Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.